Értékesítési asszisztenseket keresünk! Tanulás és munkalehetőség!

Feladatok:
                - értékesítési folyamat elsajátítása
                - alkatrész- beazonositás
                - árajánlatok készítése és a rendelések követése
                - kapcsolattartás a már meglévő vevőkkel
Elvárások:
                - problémamegoldó és kommunikációs képesség
                - megbízhatóság, motiváltság, kreativitás
                - közép- vagy felsőfokú végzettség
                - magyar nyelv és / vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
                - tanulási, fejlődési lehetőség, karrierépítés
                - dinamikus, fiatalos munkaközösség
                - 1450 ron nettó kezdő fizetés
                  (továbbiakban 2500 ron nettó fizetés + jutalékos rendszer)
                - 300 ron/ hónap értékű étkezési jegyek, szállítás a munkahelyre, telefon

A kiemelkedő hozzáállást kiemelkedően jutalmazzuk!
Ha érdekel a lehetőség, küldd önéletrajzod az office@defendagro.ro címre, vagy hívd munkatársunkat: 0722 832 464 .
Várjuk jelentkezésed január 31-ig!

Stimati Parteneri,
Conform noilor reglementări, din 25 mai 2018 intră în vigoare Regulamentul (UE) 2016/679 pentru protecția persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal și libera circulație a acestor date. Scopul principal a acestuia este  reșterea nivelului de protecție a datelor personale și crearea unui climat de încredere care să permita fiecărei persoane controlul asupra propriilor date.

Firma noastră :
Cu respect,
Echipa Defend Agroservice SRL
Da, sunt de acord